.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Podrzimo Dulce i Pabla!! (ja ih ne podrzavam kao para)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Uckermansita
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Uckermansita


Broj poruka : 282
Nesto o sebi? : looda za uckerom
Koliko volite Dulce? :
Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : nzm ne volim je previse ali slatka je
Datum upisa : 21.10.2008

Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Empty
PočaljiNaslov: Podrzimo Dulce i Pabla!! (ja ih ne podrzavam kao para)   Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) EmptySre Mar 11, 2009 11:51 pm

Ovo je vazno obavestenje (poslato od "ESTRELLA CON LUZ PROPIA" FAN CLUB OFICIAL & INTERNACIOAL),koje je bitno ne samo da procitate,vec naravno i da delujete Naime,da se primetiti da se Pablo,kako javnosti,tako i fanovima,nije bas svideo.Bez obzira na sve mora se prihvatiti cinjenica da je on sadasnji Dulcin decko i da je najbitnija sreca Dulce.Dakle,treba je maksimalno podrzati,ne samo kao fanovi,vec kao i prijatelji.
I zbog toga smo ovu kampanju odlucili da zovemo:

"Apoyo a Pablo"-odnosno "Podrzavam Pabla"

U ovoj kampanji mozete pomoci,tako sto cete postavljati poruke na nas sajt www.dmserbia.org ,facebook ili na video grupe BKN'S.

Takodje,napravljena je i jos jedna kampanja pod nazivom:

"APOYO CANCION "VERANO" PARA PRIMER SENCILLO COMO SOLISTA" - "PODRZAVAM PESMU "VERANO" KAO PRVI SOLO SINGL"

Podrzimo je kao fanovi,posto znamo da se Dulce svidja ova pesma,i najbolje bi bilo da je podrzimo upravo u necem sto joj se svidja.

U ovoj kampanji mozete pomoci tako sto cete slati mailove Pedru,Luis Lusillu i Caru,podrzavajuci pesmu ili takodje slati poruke na sajt www.dmserbia.org ili na facebook.

Dulce je potrebna bezuslovna podrska njenog oficijalnog kluba I njenih fanova,posto sve sto ona radi radi upravo za nas.To nikad ne zaboravite.Sigurni sam da ce biti zahvalna od srca.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
_*PrettY_Girl*_
-bebe-
-bebe-
_*PrettY_Girl*_


Broj poruka : 56
Lokacija : En corazon de bombon de un chico!
Koliko volite Dulce? :
Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sxto je extraaaa!
Datum upisa : 02.04.2009

Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrzimo Dulce i Pabla!! (ja ih ne podrzavam kao para)   Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) EmptyČet Apr 02, 2009 5:55 pm

uraditju swe za nju,narawno!hehe
a to sxto je sa pablom,sxta da se radi....woli ga i on woli nju!
ako je ona srecna i ja sam!
nekako,po owom textu,mi se cxini da njoj ziwot i nije tako lak!
podrzacu je,jer zasluzuje da bude srecna!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.bigforumpro.com
~boogeyman~
-bebe-
-bebe-
~boogeyman~


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 28
Raspoloženje : xaxaxaxa...
Koliko volite Dulce? :
Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.05.2009

Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrzimo Dulce i Pabla!! (ja ih ne podrzavam kao para)   Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) EmptyPet Maj 15, 2009 11:11 pm

pa msm da je bilo sto drugo u pitanju podrzala bih je al za PABLA sigurno NIKAD!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrzimo Dulce i Pabla!! (ja ih ne podrzavam kao para)   Podrzimo Dulce i Pabla!!   (ja ih ne podrzavam kao para) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Podrzimo Dulce i Pabla!! (ja ih ne podrzavam kao para)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce na dodeli nagrada pozdravlja Pabla i svekrvu (NLC)
» Zahvalnica od Dulce(cd Para Olvidarte De Mi)
» Para Olvidarte De Mi
» exluzivna fotka od Dul Para olvidarte de Mi HQ
» Dulce-El Verano

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: ♡ღ.Dulce Maria.ღ♡ :: ::Novosti::-
Skoči na: