.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako ste saznali za 4um??

Ići dole 
+5
Any
$...NeNa ReBeL...$
~Dulse~Marija~
Dulce*
Nency ^^
9 posters
AutorPoruka
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptySub Okt 25, 2008 10:52 am

Kako?
Nazad na vrh Ići dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
Dulce*
-bebe-
-bebe-



Ženski
Broj poruka : 3
Godina : 28
Lokacija : RBD IS THE BEST!!! Dul & Ucker 4ever... :)
Raspoloženje : Odličnoooooooooooo!!!!!!!!!!!!11
Nesto o sebi? : Zvoem se Ana,živim u Čakovcu imam 13 godina i FAN SAM DULCE Y RBD-a!!!!
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Jer je najbolja!!!!
Datum upisa : 20.11.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyČet Nov 20, 2008 6:05 pm

Pa malo sam tražila forume od Dulce,i evo našla sam ovog pa mi se svidio i odlučila sam se registrirat jer je forum extra!! :D
Nazad na vrh Ići dole
~Dulse~Marija~
-bebe-
-bebe-
~Dulse~Marija~


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 28
Lokacija : ,.....in rbd world,....
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sto lepa, zgodna, dobra i ne znam ,...
Datum upisa : 19.10.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyPon Nov 24, 2008 3:52 pm

pa videla sam reklamu za forum,..na nekom takodje rbd forumu,...... Kako ste saznali za 4um?? 385671
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyPon Nov 24, 2008 5:08 pm

~Dulse~Marija~ ::
pa videla sam reklamu za forum,..na nekom takodje rbd forumu,...... Kako ste saznali za 4um?? 385671
ja isto....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyČet Dec 04, 2008 4:47 pm

Pa pozvala me Ana... Ali sam ga ja već prije vidjela negdje na netu,ali sam onda imala puno foruma pa se nisam regovala... Ali sad tek vidim da je forum extra!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
lenarbd
-bebe-
-bebe-



Broj poruka : 7
Godina : 28
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sto je bas extra
Datum upisa : 28.12.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyPon Dec 29, 2008 3:34 pm

ja sam videla na nekom forumu i onda sam se reg.i bas je extra!!!! Kako ste saznali za 4um?? 54327 Kako ste saznali za 4um?? 322972
Nazad na vrh Ići dole
*Dul PrInCeS*
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
*Dul PrInCeS*


Broj poruka : 229
Godina : 28
Lokacija : Sa Ponchom!!!!!!!!
Raspoloženje : :)))))))))
Nesto o sebi? : bla,bla,bla...
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sto je prirodna i preslatka!!!
Datum upisa : 03.11.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyPon Jan 12, 2009 1:48 pm

ja sam htela neki forum gde nema puno clanova posto me nervira kad ima puno....LOL....sta cu al tako je.... ne mogu, ja volim lepo da popunim sve teme polako a na rbd maniji se to nemoze desiti msm svaka cast vama al meni se tamo komp zapucava kolko clanova ima...LOL.....i onda sam trazila i preko neke reklame ga nasla,jos je bio look sive boje pa mi se nesto nije svidelo al sam se ipak regovala a sad je bas dobar....svaka cast stvarno...!!! Kako ste saznali za 4um?? 478142
Nazad na vrh Ići dole
i love dulce
-bebe-
-bebe-
i love dulce


Ženski
Broj poruka : 67
Lokacija : sa dulce
Raspoloženje : uwek extra
Nesto o sebi? : lepa,pametna...xD
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : lepa,pametna...
Datum upisa : 27.08.2008

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyPon Jan 12, 2009 2:57 pm

Dulce* ::
Pa malo sam tražila forume od Dulce,i evo našla sam ovog pa mi se svidio i odlučila sam se registrirat jer je forum extra!! :D
Nazad na vrh Ići dole
~*Peace Rebel*~
-bebe-
-bebe-
~*Peace Rebel*~


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 28
Lokacija : Na RbD KoNcErTu...♥
Raspoloženje : XaXa........:D
Nesto o sebi? : Ja sam Jaca,uskoor cu napuniti 14 god.obozavam dul i rbd oni su moji idoli!
Koliko volite Dulce? :
Kako ste saznali za 4um?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako ste saznali za 4um?? Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zbog swega ona je moj idol!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? EmptyNed Feb 08, 2009 4:07 pm

nela i prije i sada
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com
Sponsored content





Kako ste saznali za 4um?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za 4um??   Kako ste saznali za 4um?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste saznali za 4um??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako ste saznali za forum?
» Kako vam se cini look?
» Kako vam se dopada njen stil oblacenja????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: .::Basket::. :: .::Basket::.-
Skoči na: